Buduj swoją karierę z Uniwersytetem Jana Długosza w Częstochowie

Dokładnie tydzień temu odbyła się obrona prac wieńcząca naukę na studiach podyplomowych na kierunku Administracja publiczna (cykl XV), a już dziś nasi absolwenci mogą odbierać świadectwa ukończenia studiów, które są potwierdzeniem podniesienia przez nich kwalifikacji. Znaczna część absolwentów ww. kierunku postanowiła także skorzystać z bogatej oferty studiów podyplomowych organizowanych na Uniwersytecie Jana Długosza w Częstochowie i już zapisali się na kolejne studia podyplomowe, aby zwiększyć swoje możliwości na rynku pracy.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą studiów podyplomowych proponowanych przez UJD.

Rekrutacja na studia podyplomowe na UJD trwa przez cały rok!

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z Uniwersyteckim Centrum Kształcenia Ustawicznego: tel.: 34 3783 119; 34 3783 120; 34 3783 143; e-mail: ucku@ujd.edu.pl

Można także odwiedzić nas osobiście ul. Zbierskiego 2/4, pok. 3.09.

Zapraszamy!

Fot. dr Irena Kozerska