Centrum egzaminacyjne

EGZAMIN Pearson English International Certificate (nazwa obowiązująca do końca 2020 roku to PTE General)

Jesteśmy centrum egzaminacyjnym Pearson English International Certificate (PEIC) oraz International Certificate Young Learners (wcześniejsza nazwa PTE Young Learners)
Oznacza to, że posiadamy licencję na przeprowadzanie tych egzaminów w naszej Uczelni.
Oferujemy także praktyczne kursy przygotowujące do zdania egzaminów na różnych poziomach zaawansowania.

Dlaczego warto uzyskać certyfikat międzynarodowy?
Certyfikat międzynarodowy to profesjonalnie przeprowadzone i obiektywne potwierdzenie Twojej znajomości języka obcego.
Egzaminy z naszej oferty są dobrze znane i honorowane przez szkoły, uniwersytety oraz pracodawców z sektora prywatnego i publicznego na całym świecie.

Termin najbliższych sesji Pearson English International Certificate dostępne na stronie

Certyfikat PEIC jest ważny BEZTERMINOWO.

Pamiętaj, że jako Centrum Egzaminacyjne zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi ze zgłoszeniem Cię do PEIC, przeprowadzamy egzamin w naszej Uczelni i to u nas odbierasz Twój certyfikat. Zapraszamy do bezstresowego zdawania egzaminów w naszym Centrum.

Pearson English International Certificate - ulotka

Pearson English International Certificate Young Learners - ulotka