Kolejny cykl studiów podyplomowych administracja publiczna zakończony sukcesem

W środę, 21 lutego 2024 roku, grupa słuchaczy studiów podyplomowych na kierunku administracja publiczna obroniła swoje prace końcowe. To już XV cykl ww. studiów. Tym samym nasi absolwenci uzyskali wszechstronne przygotowanie do podjęcia pracy w organach administracji rządowej, samorządowej oraz innych instytucjach publicznych o zróżnicowanym charakterze, a także we wszelkich podmiotach prowadzących działalność gospodarczą.

Kierownikami studiów podyplomowych byli mgr Michał Makuch i dr Ewelina Żelasko-Makowska, prof. UJD, promotorem prac dr Olgierd Kucharski, a recenzentem dr Ewa Wójcicka.

Obsługę administracyjną studiów sprawowała mgr Aleksandra Kozak z Uniwersyteckiego Centrum Kształcenia Ustawicznego.

Intensywne zapisy na kolejny cykl studiów już trwają! Przypominamy, że rekrutacja na studia podyplomowe organizowane przez Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie odbywa się cały rok. Z pełną ofertą studiów mogą Państwo zapoznać się tutaj: http://www.studiapodyplomowe.ujd.edu.pl/articles/view/kierunki

Po szczegółowe informacje zapraszamy do UCKU: tel. (34) 3783 119; 3783 120; 3783 143 lub e-mail: ucku@ujd.edu.pl

Zapraszamy!

Fot. dr Irena Kozerska (UCKU)