Pożegnanie najmłodszych żaków Uniwersytetu

24 czerwca żegnamy ostatnią grupę najmłodszych żaków Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie. UCKU przygotowało dyplomy oraz małe niespodzianki dla najmłodszych kursantów. Z całego serca gratulujemy Wam osiągnięcia jakim jest zakończenie kolejnego roku nauki na naszym Uniwersytecie. Jesteście mądrzejsi i bogatsi o dorobek zgromadzony w czasie całego minionego roku. Zasłużyliście na wakacyjny wypoczynek! Wykorzystajcie dobrze letnie miesiące, odpoczywajcie i bawcie się! Naładujcie baterie na cały nowy rok! Życzymy Wam wspaniałych wakacji i mamy nadzieję że spotkamy się we wrześniu.

Zapisy na nowy rok

Tel : 343783119, 343783120

Mail: ucku@ujd.edu.pl

Zapraszamy od września do Uniwersyteckiego Centrum Kształcenia Ustawicznego