Zapraszamy na studia podyplomowe Nauczanie języka angielskiego w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej

Po co czekać do października? Rozpocznij studia podyplomowe – uzyskaj nowe umiejętności i kwalifikacje wcześniej.

Dla osób posiadających kwalifikacje do pracy w przedszkolach i klasach I-III szkół podstawowych, pragnących uzyskać niezbędne przygotowanie metodyczne z zakresu nauczania języka angielskiego w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej mamy w ofercie studia podyplomowe na kierunku Nauczanie języka angielskiego w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Studia trwają 3 semestry, a każdy semestr to koszt 1500,00 zł.

Po więcej informacji na temat wszystkich studiów podyplomowych organizowanych przez Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie zapraszamy na stronę internetową: www.studiapodyplomowe.ujd.edu.pl oraz kontakt mailowy: ucku@ujd.edu.pl lub telefoniczny: + 48 34 3783 119; 34 3783 120, 34 3783 143

Zapraszamy!