Zostań doradcą podatkowym

Jeśli planujecie Państwo poszerzać swoje kompetencje lub zmieniać kwalifikacje zawodowe – zapraszamy na studia podyplomowe organizowane przez Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie. Wychodząc naprzeciw potrzebom pracowników firm, samodzielnych przedsiębiorców oraz wszystkich osób, które zajmują się zawodowo lub chcą w przyszłości zajmować się podatkami, Uniwersytet proponuje studia podyplomowe na kierunku Podatki i doradztwo podatkowe. Studia podyplomowe przeznaczone są dla osób posiadających kwalifikacje co najmniej studiów pierwszego stopnia. Studia trwają dwa semestry (232 godz. dydaktyczne), cena każdego z nich to 1800,00 zł.

Przypominamy, że rekrutacja na studia podyplomowe na UJD trwa przez cały rok!

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą studiów podyplomowych proponowanych przez UJD.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z Uniwersyteckim Centrum Kształcenia Ustawicznego, tel.: 34 3783 119; 34 3783 120; 34 3783 143 lub kontakt e-mail: ucku@ujd.edu.pl

Można także odwiedzić nas osobiście przy ul. Zbierskiego 2/4, pok. 3.09.

Zapraszamy!

Źródło zdjęcia: https://pixabay.com/